Malé střípky

22. září 2012 v 19:07 | eM Gee |  Výflusy


1) Večer takhle rozsvítím v pokoji, neboť dny se krátí a já zůstávám vzhůru i po osmé (s čímž se díky nastávajícím ranním tréninkům budu muset rozloučit...), a ono to vyloudí tlumené "prsk", ve vypínači se zajiskří a celý dům se ponoří do tmy.
"Jé" slyším zdola mamku, které se vypnula televize a digestoř, "vypadly pojistky". A už slyším, jak se otevírají dveře na chodbu a o vteřinu později se celé naše bydlo opět rozzáří jako vánoční stromeček. Vyvaleně zírám na strop, kde místo šesti žárovek svítí jen pět.
Dopr...ehm...čic!
Sbíhám dolů, přehrabuju se v šuplíku a nakonec s obrovskou úlevou nacházím krabičku se čtyřiceti wattovou žárovkou. Poslední žárovkou, kterou máme doma jako náhradní.
Můžu jenom doufat, že mají v obchodě ještě nějakou zásobu, protože příště, až zas něco praskne, budu mít o světlo míň. A až znovu a znovu... No, pravděpodobně budu potmě.
Fakt díky, EU, že jsi nás zachránila od těch fujtajbl klasických žárovek...

2) To, že rostu, jsem brala v šesti, v deseti i ve třinácti, ale v šestnácti už bych měla více mén zůstat taková, jaká jsem. A pokud metr nelže, už drahnou dobu měřím 170 cm a nikam dál se neposunuju. Moje kalhoty si o tom myslí své. Pokaždé, když se do nich nasoukám, výsměšně se mi vytáhnou nad kotníky a já vypadám jak blbeček. A to jsem si, prosím, nedávno kupovala nové a delší. Buďto si ovšem odpochodovaly někam pryč, nebo se srazily, nebo jsem z nich vážně vyrostla... Každopádně mi mrznou kotníky a já s tím nemůžu prakticky nic udělat. Asi si pořídím návleky.
Zelená taška přes rameno Canzoni


3) Mám takovou úchylku na tašky přes rameno, a pokud se do nich vejdou alespoň tři učebnice a odpovídající množství sešitů, tak mám msto očí srdíčka. No a tahle....
Akorát že můj šatník se z velké části skládá z neagresivní červené, tmavé modré a velbloudí... No a já vážně nemám ani tucha, jak a s čím bych to kombinovala.
Ale je nádherná,
Úchvatná,
Skvělá...
Jsem cvok.


Měla bych si přepsat zápisky do šešitů. Měla bych dopatlat tu prezentaci do školy. Měla bych toho udělat ještě hodně. No jo, jenže komu by se chtělo.

BTW, čte to tady ještě vůbec někdo? Sice to přidávání dalších výflusů neovlivní, ale docela by mě to zajímalo, protože se mi na hlavní stránce na blog.cz už pár týdnů zobrazuje: "Vítej, em-gee! Včera navštívilo Váš blog 0 lidí".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luci Lestrange Luci Lestrange | E-mail | Web | 30. září 2012 v 20:41 | Reagovat

Ta taška má ale jinak hrozně nádhernou barvu :)

2 J.A, Miss Madness J.A, Miss Madness | Web | 7. října 2012 v 13:18 | Reagovat

Ano,taky miluji tašky přez rameno. A tu krásku dokonalé barvy chcu! *+* Moc pĕkná je :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama