Výflus třicátý: Z ničeho něco

27. července 2012 v 19:14 | eM Gee |  Výflusy
Tak.
Chtěli byste slyšet, co jsem za měsíc prázdnin zažila? A můj osobní cyklistický úspěch? Taky ne? Ale jděte... Takže to fakt nechcete slyšet? Ne? Tak nic. Tak mi alespoň povídejte, co jste zažili vy. Já jsem zvědavka zvědavá a jedno velké ucho, za jaké by se nemusel stydět africký slon. Taky ne? Že vy jste přišli jenom proto, abyste si poslechli drby? Proč kroutíte hlavami? Ach jo... žádný drb pro vás nemám...


Žjóva, vy tam ještě pořád sedíte a netrpělivě poťukávátte na myš, že jo? Hustý :D
A teď vážně, co chcete slyšet? Proč mlčíte? Fajn. Nebudu se vás ptát. Prostě si sem budu blábolit dál...

Bla bla bla...

Nenudí vás to? Nudí? Dobrá, začnu tedy něco vyprávět. Chcete slyšet, co všechno jsem dneska zbaštila? Totiž, to asi ne, kdyby na to narazila nějaká anorektička, mohl by jí trefit šlak. Takže o jídle nic.
Ale vždyť jste říkali, že nechcete nic slyšet, nebo jo? Fajn, fajn, FAJN! Já vidím, jak to popíráte.
Možná bych vám mohla vyprávět, jak jsem byla na mistrovství, vlastně to by vás mohlo i docela zajímat. K tomu se pojí i povídání o tom, že dokážu být neviditelná. Ani tohle vás nezajímá?! A co teda chcete? Donutit mě k přiznání, že jsem dost času strávila u počítače, dívala se na Hru o trůny, projížděla blogy a mlátila hlavou do stolu, když jsem omylem sjela myší na tu protivnou mluvící reklamu, u které dokážu i pokud si snížím hlasitost na minimum, zapojím do počítače sluchátka a ty schovám pod polštář, pořád rozlišit jednotlivá slova?

(Pokud jste to dočetli až sem, jste machři. Pokud jste se dokázali soustředit, vyslechli jste si ve zkratce ty nejsilnější zážitky z letošních prázdnin)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 xoxo_Lady xoxo_Lady | Web | 28. července 2012 v 10:01 | Reagovat

Já si myslím, že se za to nemusíš stydět. Takhle tě vychovali a takhle to cítíš ty. Obdivuhodné je, že přesto to dokážeš tolerovat. To se mi vážně líbí. Člověk s takovým postavením k homosexualitě by jindy začal urážet a bouřit se, za to ty jsi se na to video podívala, i když jsi věděla, jaký na to máš názor. A přesto si myslím, že ten názor je dobrý. Takových tolerantních lidí by mohlo být více. Když se to někomu líbí, to už je druhá věc, ale že to někdo dokáže respektovat, to už je něco ocenitelného. ;-)

S těmi účesy s tebou souhlasím. Ve třídě sice nikoho takového nemáme (až na mě, dříve, než mě to přešlo :-D), avšak na škole se pohybuje dost takových podobných subjektů. Ale mě se to líbí, pokud se to k tomu člověku hodí. :-)

Díky za komentář! :-)

A s těmi reklamami souhlasím, včera jsem dělala nový design a pokaždé jsem na tu stupidní reklamu musela sjet myší. Měla jsem chuť udělat díru do monitoru, abych ji alespoň neviděla, když už ji musím slyšet! ;-)

2 Ellie von Blanchet Ellie von Blanchet | Web | 31. července 2012 v 11:48 | Reagovat

Páni, máš úžasnej styl psaní. Sem se rozhodně MUSÍM vrátit. Jen tak dál :-)

3 Silent Sorrow Silent Sorrow | Web | 1. srpna 2012 v 16:26 | Reagovat

Povídej. Chceme slyšet vše. Kdybysme nechtěli, ještě  existuje takový červený křížek v rohu, že?
Neviditelní jsou ti lidé, jejichž úžasnoucnost přesahuje hranice reálného světa.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama