grrrrr!!!!!!!!

19. března 2012 v 21:57 | eM Gee |  Výflusy
Dámy, já vím, že je vám třináct, jste v tom telecím věku, ještě nemáte rozum a najde se tisíc dalších výmluv, ale ignorovat někoho, kdo si to nezaslouží, je prostě děs.
T. je možná hypochondr, citlivá a bolestínek, ale pořád to není dostatečný důvod k tomu s ní nemluvit. Je z vás nešťastná a dneska se mi málem rozbrečela, protože neví, co vám udělala.
Upřímně? To nevím ani já. Buďte tak laskavé a vysvětlete mi to. Co mohla udělat tak strašného, že si zaslouží být-nebýt?
Ty, Ma., vysvětli mi to! Je to proto, že se s ní baví Pan Dé? No a co? Já z toho taky nedělám scény. Když ji chceš přebít, buď lepší. Udeptat někoho ke kapitulaci není ani úctyhodné, ani dobré, a už vůbec ne morální.

Proč se tak čertím?
Na plavání mám dvě třináctileté kamarádky, K. a Ma, které jsou jinak celkem v pohodě. Když do oddílu přišla K, dostala Ma příležitost k plnému rozvinu osobnosti a z tiché hodné neprojevující se holčičky se stala trochu bestie. Ne však vinou K.
Ma je zamilovaná do Pana Dé, kterého mám shodou okolností taky ráda. Ovšem pro mě je on motůrek, flákač, vzor a jiné roztomilé přezdívky myšlené v dobru. Ovšem podotýkám-a ne poprvé-že zamilovaná nejsem.
A zde začíná má teorie: Pan Dé si rád povídá s T., která je o rok starší než on a o dva než já. Ma na T. žárlí. A pomlouvá ji. Donedávna jsem nad tím jen krčila rameny, ale dnes ráno se mi T svěřila s tím, že ji trápí, jak ji ignorují a že neví, co těm holkám udělala.
Myslím, že podobné je to s A.-ještě ještě starší než T.-která taky nemá problém s Panem Dé mluvit. Ale A. moc na tréninky nechodí, a tak si to ověřit můžu jenom, až ji zas potkám.

Sakra, jak mám řešit vlastní problémy, cizí problémy, školu a globální problémy najednou?
(pošlete mi superšprta, supermani to všichni vzdali)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama