Jak být cool, in a oblíbená v deseti (jednoduchých) krocích

25. února 2012 v 16:08 | eM Gee |  Výflusy
Pokračovala jsem ve své studii dnešní mládeže, ve které se specializuji na zajímavý druh dívek, které se podobají navzájem jako vejce vejci.
Potrefené husy, přečtěte si raději úvod k minulému článku, než mne začnete posílat do chřtánu pekelného.

1. Je důležité vypadat jako ze škatulky. Zde opět odkazuji na minulý článek, kde naleznete popis vzhledu.
2. Najdi si několik holek, které tě budou pro tvou krásu zbožňovat a vzhlížet k tobě. Nějakým způsobem jim vysvětli, že tvůj styl je nejlepší a pokaždé jim ochotně poraď, jak změnit šatník, účes… hlavní je, aby tvé kamarádky byly ošklivější než ty, případně aby bylo na první pohled jasné, že tvůj styl jenom amatérsky kopírují.
3. O přestávkách seď zásadně na lavici. Na židli vypadáš jako šedá myška, navíc, obklopená svými dvorními dámami nebudeš vidět. A to by přeci bylo škoda, ne? Každý musí vědět, že to ty jsi ta důležitá, proč by se měli zajímat o ostatní.
4. Hezky se usmívej na každého kluka, flirtuj s ním, mrkej tak, jak jen ti to víčka dovolí. Směj se jeho vtipům nahlas a zvonivě, přehrávané "hihihihhihhi" vždy zabere.
5. Nauč se chodit na jehlových podpatcích, chůzi tak dodáš patřičnou eleganci a budeš vypadat dospěle, vždyť nikdo nestojí o chudinku, která vypadá na svůj věk.
6. Nenos batoh, ani větší tašku přes rameno. Učebnice jsou přece tak těžké, proč namáhat záda? Kabelka je mnohem oblíbenější. A svůdným úsměvem tím správným směrem získáš každou knížku, tahák se správným výsledkem, nebo dokonce lepší známku.
7. Pomlouvej. Vím, zní to strašně, ale není nic účinnějšího, když si chceš získat posluchače a pozornost. Navíc, když správnému člověku povíš drb o své sokyni, a je jedno, že to není pravda, tak konkurenci zničíš a veškerá pozornost se přesune na tebe.
8. O nutnosti mít na facebooku fotky s roztomile našpulenými rtíky, v nenápadném předklonu, aby vynikl tvůj dokonalý dekolt, snad ani nemusí být řeč.
9. Opatři si push-upku. Kdo by se díval na plochý hrudník?
10. Přemluv rodiče, aby ti věnovali příslušný obnos, potřebný pro renovaci tvého pokoje. Růžová barva na vymalování rozhodně nesmí chybět!!!


A neberte mě moc vážně lidi


A
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ta Divná Ta Divná | Web | 25. února 2012 v 23:06 | Reagovat

Ne, děkuju :-D

2 eM Gee eM Gee | E-mail | Web | 26. února 2012 v 9:59 | Reagovat

[1]: rozumné :-D

3 nii-k nii-k | 1. března 2012 v 15:31 | Reagovat

Úplně jedna holka ze třídy! :D Fakt, všechno seedí ;)). Nesnáším ji a moje kámošky taky ne. Vlastně ona už má za kamarádky jen ty tři její kopírky, ale zato samozřejmě ještě spoustu kluků, kterým nic nedochází asi nebo co :X :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama