Výflus pátý: Do oddílu přišel nový kluk!

7. prosince 2011 v 18:56 | eM Gee
Ne, fakt se mi nelíbí. Ne, ani trochu. Jo, nenávidím ho. Ne, není stejně starej. Jo, je to dítě, který trénuju já.
Zavraždit, umlátit, utopit, rozčtvrtit, upéct a navrch přidat šlehačku a pomazat kyselinou chlorovodíkovou pro lepší trávení.Dobře, než se dostanu k tomu podstatnému, dovolte mi pár nudných vět o svém osobním životě. Dnes jsem šla, jak taky jinak, na trénink. A Pan Dé přišel opět pozdě. A to poté, co jsem při libovolné čtyřstovce plavala polohovku!
Totiž, na srozuměnou, vypozorovala jsem, že podobně, jako krajíc padne vždy na tu namazanou stranu, se i jeho příchody řídí jakýmsi tajemným pravidlem. Ať plaveme cokoli, objeví se Pan Dé až ve chvíli, kdy doplácávám poslední metry motýlem, tudíž bych se nedivila, kdyby v případě, že by snad jen jedním očkem zavadil o mé chabé pokusy udržet se nad hladinou, umřel smíchy (což bych mu nepřála). Ostatní jsou toho názoru, že se před ním předvádím.
Ale víte jak těžké je si přeplánovávat trasu?
Například plaveme padiny libovolně a já si řeknu: Tak tuhle kraul, pak znak a tu třetí hodím motýlka. A ejhle, jakmile doplavu znáček, ze břehu se zabručí "Ahoj". Dneska se to podařilo tak, že jsem si ho všimla až po doplavání celé trati, ale i to se pro tento PanaDévolajícízákon počítá…

Ale zpátky k původnímu tématu. V pondělí mi na trénink přišel velice snaživý, docela roztomilý šestiletý blonďáček, kterému krásně šly znakové nohy a dokonce i obstojně ovládal kraul. Pro dnešní účely mu říkejme František Zbojník. Náš Franta se ovšem dnes ukázal ve zcela jiném světle a odhalil svou pravou tvář, pro kterou si ode mne vysloužil ono 'Zbojník'. Odmítal poslouchat, tykal, flákal se a neplaval, co měl. A byl drzý! Jenže co s takovým dítětem? Kliky, páni a dámové, jedině kliky. A tak náš milý zbojník klikoval. Už jsem si myslela, že se poučil, když konečně doplaval jeden bazén správně. Vylezl a začal klikovat.
"Co to děláš?"
"Když já nechci plavat prsa…"
A já myslela, že mě trefí šlak :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Scarlett Flame [Tazi] Scarlett Flame [Tazi] | E-mail | Web | 7. prosince 2011 v 19:40 | Reagovat

Ouch... :-D

2 R R | Web | 8. prosince 2011 v 16:28 | Reagovat

jéééj nezáviděná pozice =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama