Výflus první: Ahoj

17. listopadu 2011 v 12:14 | eM Gee |  Výflusy
Takže... Ahoj
Říkejte mi eM Gee, nebo, pokud vám to tak vyhovuje lépe "Dží". Je to zkomolenina začátečních písmen mého jména a příjmení.
Je mi patnáct let, bydlím v jednom větším městě a nemám zrovna moc volného času. Jsem závislá na sportu, zelenině, ovoci, čokoládě a lidech z oddílu. Dobře, takhle se to říct nedá. Jsem závislá jenom na jednom z nich, a ten to neví.
A přece je na tom něco divného, protože do něj nejsem zamilovaná. Alespoň já to tvrdím. Ostatní mi vlastně každou chvíli namlouvají, že ho zbožňuju, a tak, chtě nechtě, jsem tomu asi uvěřila. Kdoví.
Co se blogaření týče, měla jsem dva blogy, z nichž jeden jsem měla opravdu ráda. Ten jsem opustila vlastně jenom z toho důvodu, že nechci, aby o mých mozkových pochodech četli a následně se zmiňovali rodiče. A ani rodiče by mi tolik nevadili, jako to, že moje výplazy mozku čtou i prarodiče, z čehož jsem nějakou dobu měla noční můry.
Chci začít od znova, kompletně přestřihnout svou blogovou minulost, zavřít dveře a udělat tlustou čáru. Najít si nové blogy, na které budu chodit ráda, a které se svým zaměřením tomu mému blíží.
Chci sem psát jednoduše a tak, jak se zrovna cítím. Chci přidávat zkušenosti, moudra, ale hlavně se chci vypsat ze zmatku, který se mi čím dál častěji tvoří v mozku.
Ať žije ono nenasytné ego, které mě přimělo založit blog!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama